Průvodce informacemi o vědě a výzkumu
AktualityOdkazyČlánkyUdálostiKnihyZ médiíDatabáze odborníkůHodnocení vědy
Hledej
Hledá v rámci
sekce: Články Vypnout filtr
obor: Společenské vědy Vypnout filtr
téma: Akademie věd ČR Vypnout filtr
TECHNIKA A INŽENÝRSTVÍ MATEMATIKA A FYZIKA SPOLEČENSKÉ VĚDY BIOLOGIE Akademie věd ČR předala jedenácti vědcům titul „doktor věd“

 

Ve středu 28. 5. 2008 převzalo z rukou místopředsedy AV ČR prof. Ing. Jiřího Drahoše, DrSc., diplomy doktora věd jedenáct jeho nových nositelů. O udělení vědeckého titulu „doktor věd" těmto jedenácti vědcům rozhodla na základě výsledků řízení Vědecká rada AV ČR během roku 2007 a začátkem roku 2008.

Redakce, 10.6.2008
logo ARUP AV ČR, v.v.i.
SPOLEČENSKÉ VĚDY Archeologický výzkum ve Vlíněvsi

Již osmý rok probíhá výzkum pravěkého osídlení v blízkosti obce Vlíněves  na Mělnicku. Na projektu pracují vědci z  Archeologického ústavu AV ČR, Praha, v.v.i.

Redakce, 27.3.2008
logo HIÚ AV ČR, v.v.i.
SPOLEČENSKÉ VĚDY Slovník představitelů státní správy na Moravě v letech 1850-1918

Na vytvoření biografického slovníku pracují odborníci v Historickém ústavu AV ČR, v.v.i. Informace o nyní řešených zajímavých projektech zveřejňuje Odbor mediální komunikace AV ČR.

Redakce, 21.3.2008
logo ARUP AV ČR, v.v.i.
SPOLEČENSKÉ VĚDY Digitální archiv české archeologie a další projekty ARUP AV ČR
Akademie věd ČR představuje zajímavé projekty, které jsou v současnosti řešeny v Archeologickém ústavu AV ČR, Praha, v.v.i. Informace o dalších zajímavých projektech získáte na stránkách Odboru mediální komunikace AV ČR.
Redakce, 6.3.2008
logo EÚ AV ČR, v.v.i.
SPOLEČENSKÉ VĚDY Společnost a žena v kramářské produkci z pohledu "gender"
Akademie věd ČR představuje zajímavý projekt, který je v současnosti řešen v Etnologickém ústavu, v.v.i. Informace o dalších zajímavých projektech získáte na stránkách Odboru mediální komunikace AV ČR.
Redakce, 3.3.2008
logo HIÚ AV ČR, v.v.i.
SPOLEČENSKÉ VĚDY Vychovatelé české a moravské šlechty, Kolektivní a individuální mecenášství

Akademie věd ČR představuje zajímavé projekty, které jsou v současnosti řešeny v Historickém ústavu AV ČR, v.v.i. Informace o dalších zajímavých projektech získáte na stránkách Odboru mediální komunikace AV ČR.

Redakce, 28.2.2008
logo ÚSD AV ČR, v.v.i.
SPOLEČENSKÉ VĚDY Únor 1948 v Československu: nástup komunistické totality a proměny společnosti
Akademie věd ČR představuje zajímavý projekt, který je v současnosti řešeny v Ústavu pro soudobé dějiny AV ČR, v.v.i. Informace o dalších zajímavých projektech získáte na stránkách Odboru mediální komunikace AV ČR.
Redakce, 19.2.2008
logo CERGE-EI
SPOLEČENSKÉ VĚDY Sledování akciových trhů, testování přítomnosti cenových bublin
Akademie věd ČR představuje zajímavé projekty, které jsou v současnosti řešeny v Národohospodářském ústavu AV ČR, v.v.i. - CERGE-EI. Informace o dalších zajímavých projektech získáte na stránkách Odboru mediální komunikace AV ČR.
Redakce, 15.2.2008
logo ÚSP, v.v.i.
SPOLEČENSKÉ VĚDY Parametrizace právního řádu, Právní odpovědnost v medicíně a Sportovní právo
Akademie věd ČR představuje zajímavé projekty, které jsou v současnosti řešeny v Ústavu státu a práva AV ČR, v.v.i. Informace o dalších zajímavých projektech získáte na stránkách Odboru mediální komunikace AV ČR.
Redakce, 3.2.2008
logo Sociologického ústavu AV ČR
SPOLEČENSKÉ VĚDY FEMCIT a Mladé talentky
Akademie věd ČR představuje zajímavé projekty, které jsou v současnosti řešeny v Sociologickém ústavu AV ČR, v.v.i. Informace o dalších zajímavých projektech získáte na stránkách Odboru mediální komunikace AV ČR.
Redakce, 23.1.2008
strana 1/2celkem 16 položek