Průvodce informacemi o vědě a výzkumu
AktualityOdkazyČlánkyUdálostiKnihyZ médiíDatabáze odborníkůHodnocení vědy
Hledej

Ilustrační foto
 

Cílem portálu Veda.cz je shromažďovat informační zdroje pro pracovníky v oblasti vědy a výzkumu, informovat o konferencích, přednáškách a aktuálních novinkách z různých oborů. Portál Věda.cz není specializovaný na konkrétní vědní disciplínu, ale snaží se přinášet informace napříč všemi obory. Pro třídění těchto informací používáme oborové dělení podle standardu SIGLE.

Webová aplikace našeho portálu využívá redakční systém Hyperion, který je otevřenou publikační platformou umožňující velmi efektivní publikování informací v prostředí WWW.

Po registraci do redakčního systému Hyperion se může každý stát přispěvatelem a spolutvůrcem webu. Takže máte pocit, že tady něco chybí? Zaregistrujte se do redakčního systému a hned můžete přidávat aktuality, články, nebo události ze světa vědy a výzkumu. Abychom zabránili publikování nevhodných příspěvků, bude muset Váš příspěvek ještě před zobrazením na portálu schválit editor.

Tento portál provozuje firma MathAn Praha s.r.o. díky dotaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy, které náš projekt podporuje v rámci programu LI. Za dotaci a podporu děkujeme.

Mathan Praha s.r.o. Dlážděná 4, Praha 1